in

Modele LEGO® dla młodych konstruktorów

Budowanie to jedna z czynności, którą dzieci rozwijają od najmłodszych lat. Pierwsze piramidy, drewniane klocki lub układanki z kubeczków są podstawą pod tworzenie bardziej skomplikowanych konstrukcji. Gdy widzisz, że Twój kilkulatek sprawnie radzi sobie z niewielkimi elementami, możesz podarować mu modele LEGO®, które rozbudzą w nim zainteresowanie do tworzenia od zera. Sprawdź, jakie zestawy polecamy początkującym miłośnikom budowania.

lego-dla-konstruktorow

Ciężarówka z betoniarką

Plac budowy to miejsce, na które każde dziecko patrzy z zaciekawieniem. Pracownicy wylewający beton i stawiający pnące się w górę fundamenty, a także ogromne maszyny budowlane pobudzają wyobraźnię maluchów od zawsze. Dzieciakom zainteresowanym pracą na budowie możesz podarować zestaw LEGO® CITY zawierający ciężarówkę z betoniarką. Realistycznie odwzorowany pojazd potrafi wylewać z bębna beton, a dwoje pracowników uwija się, aby naprawić dziurę w drodze, zanim zastygnie. Dołączony do zestawu znak drogowy dodaje scenie realizmu i informuje inne postaci z zabawy o pracach drogowych.

Starcie pojazdów bohaterów Marvela

Komiksowe postaci superbohaterów są coraz częściej znane nawet kilkulatkom. Jeżeli wiesz, że Twoja pociecha zachwyca się popisami Spider-Mana lub siłą Hulka, którzy wspólnie walczą z niesfornym Rhino, podaruj jej zestaw LEGO® Marvel. 110 elementów pozwoli stworzyć pojazd Hulka z pięściami bojowymi, odrzutowy plecak Spider-Mana oraz rogaty pojazd Rhino. Kolorowe auta naszpikowane ciekawymi funkcjami zapewniają wiele godzin emocjonującej zabawy. Oprócz tworzenia niesamowitych scenariuszy, Twoje dziecko może przebudowywać pojazdy na takie sposoby, jakie podpowiada mu wyobraźnia.

Ucieczka dinozaura z parku jurajskiego

Kilkuletnie dzieci uwielbiają dinozaury i potrafią być w tej sprawie prawdziwymi ekspertami. Od teraz możesz połączyć pasję swojego dziecka związaną ze światem tych pradawnych zwierząt oraz zamiłowanie do konstruowania. Inspirowany filmem Park Jurajski zestaw LEGO z uciekającym tyranozaurem to prawdziwa gratka dla małych znawców dinozaurów. 140 elementów pozwala zbudować otoczenie wyjścia z parku, wieżę strażniczą i helikopter z lądowiskiem. Dołączone minifigurki odwzorowujące pracowników parku starają się za wszelką cenę powstrzymać niegrzecznego tyranozaura, który pragnie wydostać się na wolność.

Mali miłośnicy konstruowania mogą wybierać spośród mnóstwa zestawów LEGO. Każdy kilkulatek znajdzie coś dla siebie wśród licznych tematów dedykowanych zainteresowaniom małych chłopców i dziewczynek. Doskonale skomponowane elementy każdego zestawu pozwalają nie tylko na ułożenie proponowanej konstrukcji, ale również na puszczenie wodzy wyobraźni i zbudowanie tego, co maluchom podpowiada wyobraźnia.

Co o tym myślisz?

20 punktów
Dobre! Mało ciekawe

Total votes: 1

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Dodaj komentarz

lego

Jak uczyć dziecko dbania o porządek z pomocą LEGO®?