in

Pluszaki, które zachwycają! Co uroczego można kupić chłopcu, lub dziewczynce?

Znalezienie idealnego pluszaka dla malucha bywa nie lada wyzwaniem! Ważne, aby wybrać zabawkę, która będzie dopasowana do wieku, a także upodobań dziecka. Szeroki wybór sprawia, że podjęcie ostatecznej decyzji bywa trudniejsze, niż mogłoby się wydawać.

Jedno jest pewne – nie opłaca się inwestować gotówki w maskotki, które będą jedynie leżeć na półce i pochłaniać kurz. Jeśli rozsądnie podchodzisz do tematu, jednak brakuje Ci pomysłów, to koniecznie zapoznaj się z tym wpisem!

TOP 6 maskotek dla chłopca i dziewczynki!

Sprawdź, jakie zabawki wiodą aktualnie prym wśród kilkulatków. Należy jednak pamiętać, że moda to nie wszystko. Tutaj liczą się przede wszystkim aktualne preferencje szkraba, które zwykle zmieniają się dość szybko. Dzieci są podatne na wszechobecne reklamy, przez co bardzo często marzą o pluszakach ujrzanych na ekranie.

1) Interaktywne pluszaki do nauki i zabawy

Zabawki interaktywne wspomagają prawidłowy rozwój dziecka. Nie tylko bawią, ale również uczą! Na specjalną uwagę zasługują maskotki, które umożliwiają naukę kolorów, cyfr, liter, słów i wyrażeń w języku polskim lub obcym. Istnieją śpiewające pluszaki oraz takie, które opowiadają fascynujące bajki. Są one nieco droższe, jednak taka inwestycja się opłaca. W sklepie internetowym Zabawka i Wyprawka można upolować atrakcyjne rabaty na maskotki.

2) Kolekcje pluszaków i akcesoriów

Wiele dzieci uwielbia kolekcjonować zabawki. Z wytęsknieniem czekają na dzień, kiedy uda im się zgromadzić wszystkie pluszaki z danej kolekcji. To niezwykle satysfakcjonujące zajęcie – nie tylko dla szkrabów, ale również rodziców, którzy wiedzą jak sprawić swoim pociechom ogromną radość. Warto również wspomnieć, że bardzo często w sprzedaży znajdują się rozmaite akcesoria, które pobudzają wyobraźnię i dają nowe możliwości zabawy.

3) Postacie z ulubionych bajek

Zdecydowana większość dzieci ma swoje ulubione bajki i filmy. W takiej sytuacji warto jest postawić na maskotki przedstawiające świetnie znane postaci np. Kubusia Puchatka, Harry’ego Pottera, Garfielda. Możliwości są niemal nieograniczone! Młodsze dzieci oszalały na punkcie Kici Koci – jeśli interesuje Cię ten motyw, to przejdź do wpisu blogowego o Kici Koci, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje.

4) Konie na biegunach i bujaki 

Standardowe przytulanki nie są interesujące dla Twojego dziecka? Prawdziwym strzałem w dziesiątkę będą konie na biegunach oraz bujaki, które występują w wielu różnych formach. Mogą one przypominać ogromnego pluszaka, a jednocześnie stanowią źródło wspaniałej rozrywki! Priorytetem jest jednak to, aby postawić na ergonomiczną i wytrzymałą zabawkę, która przetrwa w nienaruszonym stanie intensywne użytkowanie. Bezpieczna konstrukcja zmniejsza ryzyko niespodziewanego upadku i innych niebezpiecznych sytuacji.

5) Maskotki edukacyjne 

Dziecko nie wie, jak bawić się pluszakami? Są one przeznaczone nie tylko do przytulania! Dzieci chętnie wybierają rodziny maskotek, czyli zestawy składające się z np. mamy, taty i potomstwa. Rewelacyjną opcją są zabawki w postaci ciężarnych zwierzątek. W ich wnętrzu znajdują się ukryte maluchy. Trudno wyobrazić sobie lepszy moment, aby porozmawiać z pociechą na ważne tematy. 

6) Misie-szumisie

W przypadku niemowląt najlepszym wyborem wydają się być szumiące przytulanki, które ułatwiają zasypianie, a także działają uspokajająco. Dzięki nim możliwe jest zredukowanie stresu pojawiającego się podczas ząbkowania, kolek, chorób, przebodźcowania. Niektóre zabawki nie tylko wydają dźwięki, ale także generują kolorowe światełka, które szkrab może obserwować. 

Co o tym myślisz?

19 punktów
Dobre! Mało ciekawe

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Dodaj komentarz

Matematyczne zabawy dla dzieci

wyprawka dla noworodka

Jak przygotować wyprawkę dla noworodka?