in

Prezent na zakończenie roku? Fotoksiążka dla wychowawcy!

Zakończenie roku szkolnego to dla wielu uczniów i nauczycieli czas podsumowań i refleksji. Dla uczniów – a szczególnie tych z ostatnich klas – to wyjątkowy moment, w którym żegnają swoich wychowawców; nauczycieli, którzy przez cały rok szkolny dbali o ich rozwój i dobre samopoczucie. Dlatego warto pomyśleć o podziękowaniu w postaci prezentu, który będzie nie tylko miłym gestem, ale także pamiątką na całe życie. Jednym z ciekawych pomysłów na prezent jest fotoksiążka dla wychowawcy.

Fotoksiążka to rodzaj albumu, który można zaprojektować samodzielnie lub skorzystać z gotowych szablonów. W fotoksiążce dla wychowawcy warto umieścić zdjęcia z całego roku szkolnego – z wyjazdów na wycieczki, szkolnych imprez i uroczystości, a także zdjęcia z codziennych zajęć lekcyjnych. Wszystko zależy od tego, jakie wspomnienia chcemy uwiecznić i jakie wrażenia chcemy przekazać. 

Fotoksiążka dla wychowawcy – prezent i kartka z życzeniami w jednym 

Fotoksiążka dla wychowawcy to sposób na wyrażenie wdzięczności za cały rok pracy. Nie trzeba umieszczać w niej wyłącznie zdjęć – można do niej dodać, poza opisami uwiecznionych momentów, także list z podziękowaniem i życzeniami na przyszłość. 

Co warto napisać w fotoksiążce dla wychowawcy? Z pewnością swoje wrażenia, pozytywne wspomnienia oraz podziękowania za trud, który nauczyciel włożył w edukację i wychowanie. W ten sposób prezent stanie się nie tylko piękną pamiątką, ale także wyrazem uznania dla ciężkiej pracy. 

W fotoksiążce znajdzie się również miejsce na indywidualne zdjęcia i podziękowania każdego z uczniów z osobna – umieszczenie ich w albumie to doskonały sposób na personalizację prezentu. 

Fotoksiążka zamiast szkolnego tablo 

W wielu szkołach odchodzi się już od tradycji przygotowywania tablo. Niektóre szkoły nigdy nie miały takiego zwyczaju. 

Tablo to pamiątkowa tablica, wieszana najczęściej na ścianach szkolnych korytarzy. Znajdują się w niej nazwiska i indywidualne zdjęcia absolwentów danej klasy, lata uczęszczania do szkoły, nazwisko i zdjęcie wychowawcy. Ciekawym pomysłem do wykorzystania w fotoksiążce dla wychowawcy może być przeznaczenie jednej lub dwóch stron albumu na alternatywne klasowe tablo

Jak zrobić ładną fotoksiążkę dla wychowawcy? 

Przygotowanie fotoksiążki jest proste, jeśli zdecydujemy się na zaprojektowanie jej w intuicyjnym edytorze. Dobrym przykładem jest Empik Foto. W takim konfiguratorze wystarczy wybrać odpowiedni szablon (dostępne są nawet szablony tematyczne, specjalnie dla nauczycieli), wgrać zdjęcia, grafiki, dodać własne opisy, ozdobne elementy i tła. Następnie pozostaje zamówienie fotoksiążki dla wychowawcy i oczekiwanie na przesyłkę z dostawą do domu lub wybranego punktu. 

Warto pomyśleć o takim pomyśle na prezent dla wychowawcy na zakończenie roku szkolnego. Fotoksiążka to doskonały sposób na osobiste podziękowanie za rok pracy lub kilkuletnie wychowawstwo. Sprawdzi się zarówno w przedszkolach, szkołach podstawowych, jak i ponadpodstawowych. 

Artykuł powstał we współpracy z Empik Foto

Co o tym myślisz?

20 punktów
Dobre! Mało ciekawe

Total votes: 1

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Dodaj komentarz

Przyczepki rowerowe dla dzieci – czym kierować się przy wyborze? Sprawdź!

Zabawki dla dzieci – kreatywna rozrywka i rozwój